LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Jam ende e virgjër, asnjëherë nuk kam parë një burrë lakuriq”/ Dëshmia e 42 vjeçares bën xhiron e rrjetit

2 Nëntor 2021, 13:27, Kuriozitete CNA

Një 42 vjeçare ka pranuar publikisht se është e virgjer dhe se në të gjithë jetën e saj ka puthur vetëm 2 burra.

Dëshmia e saj ka bërë xhiron e rrjetit.

42 vjeçarja e cila quhet Michelle ka puthur vetëm dy burra në jetën e saj, nuk ka qenë kurrë në një takim për ditën e Shën Valentinit dhe kurrë nuk e ka festuar Vitin e Ri duke puthur dikë. Ajo zbuloi se është ende e virgjër në moshën 42-vjeçare.

?Shumica e njerëzve kanë mundësi të humbasin virgjërinë në gjimnaz, por unë kam qenë thjesht një budallaqe dhe pak josociale. Shumica shkojnë në kolegj, unë jo, nuk e mësova atë mënyrë jetese sociale, isha krejtësisht e lumtur që mund të shkoja në shtëpi pas shkollës, të shikoja televizor, të shkoja në kinema me nënën time në fundjavë?, tha ajo për TLC.

Ajo ka bërë disa takime, por asgjë më shumë se kaq nuk ka ndodhur kurrë.

?Kam puthur vetëm dy burra dhe nuk kam parë kurrë një burrë lakuriq?, është shprehur ajo./CNA.al

Lajmet e fundit nga