LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Uragani” Berisha nesër në Berat/ Mesazhi për demokratët

21 Tetor 2021, 09:17, Politikë CNA

Ish-kryeministri dhe lideri historik i demokratëve, Sali Berisha do të zhvillojë nesër ?Foltoren? e radhës.

Në një postim në rrjetet sociale, Berisha bën të ditur se ?Foltorja? e Beratit do të mbahet të premten në orën 17:00, në Pallatin e Kulturës.

?Nesër ditën e premte me datën 22 tetor në ora 17:00 në Pallatin e Kulturës të qytetit të Beratit do mbahet ?Foltorja: Për një Parti Demokratike më të bashkuar, më të fortë, më të hapur?.-shkruan Berisha.

Kujtojmë këtu se deri tani Berisha ka zhvilluar 10 takime me demokratët, në 10 qarqe. Fillimisht në Tiranë, më pas në Fier, në Vlorë, në Durrës, në Elbasan, në Gjirokastër, Shkodër, Korçë, Kukës dhe Dibër. Ndërsa nesër do të ndalet në Berat./CNA.al

07:28 Politikë

Test Link

Test LinkBrenda kultit global të Al Kapones/ Pse gangsteri i...

Lajmet e fundit nga