LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Doli hapur në mbrojtje të Bashës/ Demokratët “kryqëzojnë” Endri Hasën

20 Tetor 2021, 20:03, Politikë CNA

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka nxjerrë sot në mbrojtje të tij Endri Hasën, i cili njihet edhe si deputeti i vezëve.

Hasa, si një nga 95% e mbështetësve të Lulit ka deklaruar se Basha është personi i vetëm i votuar për të qëndruar në krye të selisë blu.

Por në postimin e tij në Facebook, Hasa, si servil i Bashës është kryqëzuar nga demokratët, të cilët i vënë në dukje PD nuk përfaqëson bazën dhe se fajin për gjithë këto vite në opozitë e ka Basha.

“Mir mo zotëri, po Luli na doli që është me sorosin, me armikun e të djathtëve në Shiqpëri e kudo. Postimi juaj është naiv dhe për naivët”, shprehet një nga komentuesit.

“Ty të takon të reagosh, biles je pak me vonesë por që të shikoni 95 % zbritni në bazë e shikojeni, mos u bëni qesharakë”, shprehet një tjetër komentues./CNA.al

Luli nxjerr Hasën kundër Berishës/ Zbulohet një nga 95% e demokratëve

Lajmet e fundit nga