LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-“Parada e deputetëve”/ Çfarë nuk u pa sot në Kuvend

3 Qershor 2021, 13:08, Aktualitet CNA
Foto-“Parada e deputetëve”/ Çfarë nuk u pa sot

Si çdo të enjte, edhe ditën e sotme Kuvendi i Shqipërisë ka zhvilluar seancën parlamentare të radhës.

Por, përtej debateve politike, një detaj që nuk mund të tërheqë vëmendjen në pothuajse çdo seancë, janë veshjet e deputetëve,

Disa prej zonjave deputete shfaqen me kostume serioze bardh e zi, por ka disa prej tyre që guxuar me ngjyrat dhe kombinimet.

Mesa duket edhe rritja e temperaturave ka ndikuar dukshëm edhe në veshjet e deputetëve. Në seancën e sotme parlamentare ata janë shfaqur mjaft në formë duke i kushtuar mjaft rëndësi pamjes së tyre të jashtme.

Për më tepër shikoni galerinë e fotove më poshtë:/CNA.al

Lajmet e fundit nga