LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shembet ura e Darzezës/ Bie në lumë një mjet i tonazhit të rëndë

3 Qershor 2021, 06:44, Aktualitet CNA
Shembet ura e Darzezës/ Bie në lumë një mjet i tonazhit

Një ngjarje e rëndën ka ndodhur sot në fshatin Darëzezë.  Ura e fshatit është shembur dhe si pasojë një mjet i tonazhit të rëndë ka rënë në lumë.

Bëhet e ditur se ura ishte e amortizuar dhe nuk ka mundur të mbajë peshën e madhe.

Ende nuk është bërë e ditur nëse ka të lënduar nga kjo ngjarje./ CNA.al

Lajmet e fundit nga