LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Punime në kabina elektrike/ Këto janë zonat e Tiranës që do kenë shkëputje të energjisë

2 Qershor 2021, 16:33, Aktualitet CNA
Punime në kabina elektrike/ Këto janë zonat e Tiranës

Ditën e neësrme deo të ketë stakim të energjisë në disa zona të Tiranës.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë OSSHE, ku theksohet se energjia do të ndërpritet nga ora 09:00 të mengjesit deri në orën 16:00 të pasditës, për shkak të investimit në kabina.

?Pershendetje/ Njoftim për abonentët #Tiranë

Stakim, 3 qershor

Në zbatim të investimit për ndërtimin e kabinave, gjatë intervalit kohor 09:00-16:00 do të punohet në një nga kabinat e NST Farkë. Pa energji do të mbeten këto zona në Tiranë:

Pjesërisht zona e Lundrës,  lagjia e Agallarëve, dhe Lagjia e Çollakëve në Sauk?, thuhet në njoftim./CNA.al 

Lajmet e fundit nga