LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Me zemrën e thyer/ Mevlani mesazh Ledjanës: Njerëzit nuk i ndan fati por…

29 Maj 2021, 09:52, Lifestyle CNA
Me zemrën e thyer/ Mevlani mesazh Ledjanës: Njerëzit nuk i ndan

Dy ditë më parë, Mevlan Shaba zbuloi se lidhja e tij me Ledjanën nuk vazhdon më dhe dyshja i kanë dhënë fund gjithçkaje.

Në emision, Mevlani u shpreh se Ledjana i kishte bërë bllok në çdo rrjet social.

Por edhe pse të ndarë, duket se Mevlani nuk po e harron dot Ledjanën. Nëpërmjet një posti që e ka ndarë në rrjetet sociale ai zbulon se nuk i ka bërë asgjë të keqe Ledjanës, por janë njerëzit që i kanë ndarë.

Gjithashtu ky duket si një mesazh për ish konkurrenten./ CNA.al

 

 

 

A post shared by ? ?????? ??????? (@_brokenviideos_)

Lajmet e fundit nga