LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Agron Shehaj: Me Fatbardh Kadillin nuk shkoj mirë, gënjen për persekutimin

28 Maj 2021, 20:57, Politikë CNA

Kandidati për kryetar të PD-së, Agron Shehaj, ka folur mbrëmjen e sotme për rivalët e tij në zgjedhjet e 13 qershorit.

Shehaj e cilësoi Fatbardh Kadillin si një ?burrë shumë të mirë?, ndërsa tregoi se pavarësisht se nuk e njeh, nuk ka kontakte me të.

?Jo nuk kam kontakte me Bardhin. Nuk kemi shkuar mirë. Nuk na ndajnë?, nuk kemi të njejtat ide?, deklaroi ai në emisionin ?Zonë e Lirë?.

Moderatori Arian Çani i kujtoi Shehajt se ka një të përbashkët me Kadillin, persekutimin nga sistemi komunist, por ai e mohoi këtë gjë.

?Nuk më rezulton një gjë e tillë. Duhen ndarë gjërat, tjetër është se ç?a thotë dhe tjetër ç?a është?, deklaroi Shehaj./ CNA.al

Lajmet e fundit nga