LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Rama jep lajmin mirë/ Së shpejti hapet aeroporti i Kukësit

10 Prill 2021, 21:14, Politikë CNA

Kryeministri Edi Rama ka ndarë një lajm të mirë mbrëmjen e sotme.

Aeroporti i Kukësit do të jetë gati brenda pak ditësh.

Pëmes një postimi, shefi i qeverisë shkruan se do të jetë aktiv shumë shpejt dhe fluturimi i parë duket se do të nis me çunat e Londrës.

Lajmet e fundit nga