LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Na lanë të përmbytur 40 ditë”/ Bardh Spahia pranë qytetarëve në Shkodër

1 Prill 2021, 07:55, Politikë CNA

Kandidati për deputet i PD-së, Bardh Spahia ka zhvilluar një takim me banorët e Bërdicës në Shkodër. Banorët u shprehen të shqetësuar për përmbytjet që shkaktohen në këtë zonë.

Bardhi u shpreh se keqqeverisja e këtyre 8 viteve është shkaku që 89 mijë qytetarë janë larguar nga Shkodra.

 ?U vënë në fyt këmbën njerëzve të thjeshtë e punëtorë, ndërsa me krimin dhe kriminelët bashkëpunim çdo ditë. Keqqeverisja, dështimi 8 është shkaku pse 89 mijë persona kanë ikur nga qarku Shkodër Ndryshimi i kësaj situate është emergjencë. Të gjithë bashkë më 25 prill të kontribuojmë për ndryshimin e madh?, -tha Bardh Spahia./CNA.al

Lajmet e fundit nga