LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Shqipëria dhe fëmijët e ardhmja jonë, si një diell i vetëm”/ Rama e nis muajin me një mesazh

1 Prill 2021, 06:14, Politikë CNA

Kryeministri Edi Rama, në këtë fillim muaji e ka nisur ditën me një mesazh.

Rama ka publikuar një video të rindërtimit të shkollës ?Shaqe Mazreku? ndërkohë që shkruan se

?Shqipëria dhe fëmijët e ardhmja jonë, si një diell i vetëm?, shkruan Rama

Kjo fjali është e ngjashme edhe me moton e PS, me të cilën Rama po bën fushatën elektorale ?Shqipëra e ardhmja jonë?./CNA.al

Lajmet e fundit nga