LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Largimi masiv jashtë vendit/ Basha “ Rama i zëvendëson shqiptarët me popuj të tjerë”

1 Prill 2021, 07:37, Politikë CNA

23 ditë na ndajnë nga zgjedhjet e 25 Prillit dhe Kryetari i Partisë Demokratike ditën e sotme ka listuar në 100 dështimet e Ramës ikjen e qytetarëve jashtë vendit.

Sipas tij kryeministri Edi Rama nuk është shqetësuar për këtë fakt dhe jo vetëm kaq por ai i konsideron shqiptarët  të zëvenësueshëm me popuj të tjerë.

?A është shqetësuar Edi Rama për shpopullimin që po pëson Shqipëria?

Përgjigjja jo. Largimi masiv i Shqiptarëve gjatë qeverisjes së tij nuk e shqetëson Ramën. Madje ai i zëvendëson Shqiptarët me popuj të tjerë?, ka shkruar Basha./CNA.al

Lajmet e fundit nga