LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

A do kandidojë për president në 2022?/ Përgjigjet Rama

15 Tetor 2020, 21:45, Politikë CNA

A keni ndërmend që të kandidoni për President në vitin 2022?

Kjo është pyetja që i është drejtuar pak më parë kryeministrit Edi Rama nga gazetari Robert Rakipllari.

Rama nuk preferoi të përgjigjet për këtë pyetje dhe iu përgjgj gazetarit me të njëjtën mënyrë.

?unë, po pse??, pyeti Rama duke e lënë gazetarin pa një përgjigje të saktë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga