LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Berisha dërgon mesazh live në emision dhe i përmend të ëmën/ “Tërbohet” Rama

15 Tetor 2020, 21:13, Politikë CNA

Ish-kryeministri Sali Berisha ka ndërhyrë në emisionin ?Opinion? ku po flet kryeministri Edi Rama për inceneratorët.

Berisha i dërgoi një mesazh gazetarit Blendi Fevziu dhe i përmendi kreut të qeverisë nënën që ndërroi jetë disa muaj më parë.

?Është çmendur fare. Ka marrë fund. Ka filluar të flasë për Anetën si Enveri për anene. Nëse ka kurajo të përballet me kryetarin e opozitës?, thuhej në mesazhin e Berishës, por duket se Rama është prekur shumë.

Duke i dridhur i tëri, kreu i qeverisë shpërtheu ashpër ndaj ish-kryeministrit, të cilin e quajti kokërr mjerimi.

?Çfarë t?i them unë tani?.çfarë t?i them atij që të shkruan kështu për nënën time të ndjerë dhe ti ma lexon mua këtu? çfarë t?i them? ai është një copë mjerimi??, deklaroi tejet i irrituar Rama./ CNA.al

Lajmet e fundit nga