LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aktorja e njohur e kinematografisë shqiptare në zi/ Humb njeriun e shtrenjtë

20 Gusht 2017, 16:00, Lifestyle CNA

Aktorja e njohur, Anila Bisha e cila njihet për një sërë rolesh në kinematografinë shqiptare ka humbur një person shumë të rëndësishëm.

Anila ka postuar në rrjetin social facebook shiritin e zi që tregon humbjen e një njeriu të afërt. Sipas informacioneve aktorja e njohur ka humbur nënën e saj, ndërkohë që të gjithë miqtë dhe dashamirësit nuk kanë nguruar t?i japin ngushëllime të përzemërta Anilës./CityNews

Lajmet e fundit nga