LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bashkohet Katy Perry dhe Orlando Bloom?

14 Gusht 2017, 17:34, Lifestyle CNA

Katy Perry dhe Orlando Bloom janë rikthyer së bashku?

Të paktën kështu thonë burime për ET. Sipas tyre, Katy Perry dhe Orlando Bloom janë parë së bashku duke shijuar koncertin e Ed Sheeran në në Los Angelos.

Ata shprehen se Bloom e mbante nga beli këngëtaren, e ndërsa ajo i është ulur edhe në prehër.

Çifti vuloi ndarjen në shkurt të vitit 2017 pas 10 muajsh lidhje, por duke theksuar se do të mbeten miq.

Nuk dihet nëse bëhet fjalë për një ribashkim apo thjesht janë ?miq të ngushtë?./CityNews

 

Here’s Katy Perry exiting the concert last night. Orlando was walking right behind in the group of friends! I should’ve posted this 1 first pic.twitter.com/GYNnx8Kj0l

? M. Valencia (@_monthse) 13 August 2017

Here’s Orlando saying “hi love” to us last night ??? Katy was walking in front of him! pic.twitter.com/4GMn4ylaIs

? M. Valencia (@_monthse) 13 August 2017

Lajmet e fundit nga