LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Merita Halili tregon momentin më të dhimbshëm të jetës së saj/ Lotova shumë kur...

13 Gusht 2017, 13:18, Lifestyle CNA

Këngëtarja e njohur shqiptare e muzikës popullore, Merita Halili ka dhënë një intervistë në televizionin publik RTSH, ku ka folur rreth humbjeve më të dhimbshme që ka kaluar në jetën e saj.

Ajo është shprehur se ka humbur vëllain në një moshë shumë të re, dhe pas kësaj, nëna nuk i bëri dot ballë dhimbjes dhe u largua edhe ajo nga jeta.

Merita shtoi se kur ishte akoma e re ka humbur edhe të atin, por vdekjen e nënës e ka përjetuar shumë herë më keq dhe ka lotuar për ditë të tëra./CityNews

Lajmet e fundit nga