LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ndarja me Alban Hoxhën? Reagon për herë të parë Çiljeta: Zini mend njëherë e mirë

13 Gusht 2017, 08:27, Lifestyle CNA

Ditëve të fundit ka qarkulluar laajmi se këngëtarja Çiljeta dhe portieri Alban Hoxha janë ndarë.

Duket se një lajm i tillë e ka mërzitur shumë këngëtaren, e cila gjatë një prononcimi për Revistën ?Who? është shprehur se nuk do të kthjejë asnjë përgjigje, por do të ndjekë rrugën ligjore për të gjithë portalet që kanë shkruar shpifje kundër saj.

Ajo është shprehur se nuk është nuk është hera e parë që portalet kanë shkruar lajme të pavërteta për të, duke na lënë të nënkuptuar se edhe një lajm i tillë është thjesht një shpifje.

?Nuk kam ndërmend të mbush portalet duke dhënë deklarata përsa i përket historisë sonë të dashurisë, por duke marrë shkas nga çfarë është shkruar sot dhe gjithë këtë vit në lidhje me mua, pa më kontaktuar asnjëherë personalisht, kam vendosur t?i ndjek në rrugë ligjore të gjithë ata që kanë shpikur, që të zënë mend një herë e mirë. Për shumë e shumë lajme të rreme që kanë bërë për jetën time, duke përfshirë këtu edhe djalin tim, me lajme të pavërteta dhe abuzime?, ka thënë ajo./CityNews

Lajmet e fundit nga