LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rozana poston foto me rroba banje/ Cili është detaji që acaroi keq fansen?

11 Gusht 2017, 10:16, Lifestyle CNA

Këngëtarja shqiptare ka postuar një foto në rrjetet sociale, teksa po shijon pushimet në det.

Ajo ka pozuar e veshur me rroba banje, por nga mbrapa duket që ambienti është rrëmujë. Kjo është bërë shkak për një ?sherr? mes Rozanës dhe një fanse, e cila i ka shkruar që të rregullojë dhomën dhe jo b*****.

Rozana nuk e ka vonuar kundërpërgjigjen, duke i shkruar me ironi fanses se do të fillojë punë si pastruese.

?Ke shumë të drejtë. Më fal ë. Do ja marr punën këtyre të hotelit do t?i lë pushimet. Më fal edhe një herë?, ka shkruar ajo./CityNews

Lajmet e fundit nga