LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Rrëfehet Silva Gunbardhi/ Në fillimet e karrierës kthehesha duke qarë në shtëpi sepse…

13 Gusht 2017, 10:33, Lifestyle CNA

Këngëtarja shqiptare Silva Gunbardhi ka dhënë një intervistë në televizionin public RTSH, ku ka folur për koncertet e shumta gjatë kësaj vere.

E pyetur nëse ndihet mirë me kaq shumë koncerte, Silva është shprehur se për këtë gjë ka punuar me vite dhe ka bërë shumë për këtë ditë.

Ajo ka shtuar se ka udhëtuar vajtje-ardhje Vlorë-Tiranë me autobus vetëm për të marrë një konfirmim nga kompozitorët e RTSH. E në rast se këta të fundit nuk e takonin, këngëtarja ka treguar se kthehej në shtëpi duke qarë./CityNews

Lajmet e fundit nga