LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bes Kallaku bisedon “seriozisht” me gjyshen / Çfarë do të veshë Ija në dasmën e tij

19 Gusht 2017, 13:42, Lifestyle CNA

Gjyshja e aktorit të famshëm të humorit, Bes Kallaku, është bërë e famshme në rrjetet sociale falë postimeve nga nipi i saj. Gjyshja karakteristike tradicionale ka bërë një bisedë me Besin se çfarë do thotë në dasëm, por më e rëndësishmja fustanin që do të veshë.

Biseda është shumë interesante ka bërë të qeshin të gjithë ndjekësit e aktorit të njohur. Ja cfarë i thotë Ija për fjalët që ka për të folur në dasmën e Besit.

?Ta bëj mend atëherë. Ju lumshin komt, komt komttt. Si kam gjet hala fjalët, i gjej mbrapa nga i icik e cikë”.

Besi e pyet nëse do veshë fustan balloje dhe Ija i përgjigjet se do të veshë më mirë një kostum që të rrije rehat. Iu ftojmë të qeshni me lot me videon e mëposhtme./CityNews

 

Lajmet e fundit nga