LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kimikati bëhet nuse/ Do të shkriheni me këtë foto

15 Gusht 2017, 10:28, Lifestyle CNA

Aktori i Portokallisë i njohur ndryshe si ?Kimikati? ka postuar një foto në rrjetet sociale që ka bërë të qeshin shumë njerëz.

Olsi Bylyku njihet për humorin e tij të veçantë për të cilën e ndjekin shumë njerëz në rrjetet sociale. Në pak kohë ai ka bërë për vete shumë fansa dhe njerëz të cilët e pëlqejnë shumë humorin e tij.

Fotoja e fundit ku duket i veshur me një vello nuseje ka shkrirë së qeshuri të gjithë njerëzit që e kanë parë.

?E kish lon 1 shok nusja ditën e dasmës po kishte lajmru miqtë, ju dote 1 nuse shpejt e shpejt??, shkruan Olsi në rrjetin social ?Instagram?./CityNews

Lajmet e fundit nga