LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO/ Ky është momenti i ëmbël i Noizy pranë 2 Princeshave të tij

21 Tetor 2016, 15:20, Lifestyle CNA

Noizy mund të jetë shume i ngarkuar me koncerte por gjithmonë ka kohë për 2 Princeshat e jetës së tij, bëhet fjalë për motrën Anisa dhe mbesën Prayla.

Rreperi shqipëtar ka pozuar në mënyrë shumë të ëmbël ndërkohë që meson Prayla të ec!

Lajmet e fundit nga