LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Berisha publikon lajmin e citynews për avokatin e Ramës, administrator i ICTS

2 Korrik 2016, 18:26, Aktualitet CNA

Ish-kryeministri i Sali Berisha, ka postuar në rrjetet sociale lajmin e citynews në lidhje me grabitjen e parave në Rinas. Citynews solli me fakte se administratori i firmës ICTS, e cila ruante sigurinë në ambientet e aeroportit,  ka qenë jurist i Partisë Socialiste në KQZ dhe avokati i Edi Ramës.

Berisha shkruan se citynews ka gjetur njerin nga shkaqet kryesore te heshtjes se Edi Rames per grabitjen e nje kuintal eurove ne pisten e aeroportit te Rinasit!

Ai thekson lajmin e citynews se administratori i kompanise se sigurimit te aeroportit esht avokati i Edi Rames Eno Bushi ndersa bashkeshortja e Enos,Joana Bushi nje konfidente e Rames esht drejtoresha esherbimeve tek Anta!

Më poshtë lajmi i publikuar nga citynews

Ekskluzive -Fakte/ Grabitja në Rinas, avokati i Ramës administratori i firmës që ruante aeroportin

Lajmet e fundit nga