LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gaz Paja “sfidon” Erdoganin/ Ai kishte pasagjer Ramën, unë Majkon!

2 Korrik 2016, 16:42, Aktualitet CNA

Aktori i programit të humorit ?Portokolli?, Gazmend Paja ka ?sfiduar? Presidentin turk Erdogan.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, aktori ka shpërndarë një foto ku shprehet se ndryshe nga Erdogani që kishte pasagjer Kryeministrin shqiptare Edi Rama, Gazi ka deputetin socialist Pandeli Majko.

“Erdogan-i kishte pasagjer Ramen,
une Majko-n
Ata tek Ura e Bosforit,
Ne tek ura e Klosit.” shkruan në rrjetet sociale Paja. Aktori i humorit dhe Majko janë pjesë e jurisë së FRESSH Voice.

Lajmet e fundit nga