LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Maskat i grabisin 180 milionë lekë kambistit

26 Prill 2016, 14:30, Aktualitet CNA

?Maskat? kanë grabitur një kambist tek ?Sheraton? në Tiranë.

Nga raportimet e para, mësohet se kambisti tërhoqi 180 milionë lekë në bankë kur është sulmuar nga grabitësit.

Kambisti ka qenë i shoqëruar edhe nga një person tjetër në momentin që është grabitur. Mësohet se grabitësi ka qenë i armatosur.

Polcia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe ka nisur punën për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Lajmet e fundit nga