LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Shpërthen këngëtari shqiptar: Ne jemi dele dhe i meritorjmë barinjtë që kemi mbi krye

26 Prill 2016, 13:31, Aktualitet CNA

Këngëtari Eugent Bushpepa ka shpërthyer kundër qeverisë pas mungesës së dritave në Tiranë. Përmes një statusi në rrjetet sociale, këngëtari Bushpepa shkruan se prej dy ditësh, në Tiranë mungojnë dritat nga 4-5 orë.

Ai ka ironizuar duke thënë se Charles Darëin është gabuar për teorinë e evolucionit, sidomos për shqiptarë.

Sipas tij, shqiptarët janë dele dhe i meritojnë barinjtë që kanë në krye.

Postimi i Bushpepës

2016-ta, Tirane, kryeqytet dhe mungojne dritat 2 dite rresht nga 4-5 ore.
Besoj se Charles Darwin eshte gabuar mbi teorine e evolucionit, sidomos per ne shqiptaret.
Ne e kemi prejardhjen nga delja.
Po, po, jemi tamam dele dhe i meritojme plotesisht barinjte qe kemi mbi krye.
Mire qe delet dine te kendojne te pakten.
Thene kete, po ju le me nje Beeeeeee.

Lajmet e fundit nga