LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Zyrtari i AMP-së kalon me sukses vetting-un

22 Dhjetor 2023, 10:53, Vetingu CNA
Zyrtari i AMP-së kalon me sukses vetting-un
Shkëlqim Zuriqi para trupës vlerësuese

Shkëlqim Zuriqi, kreu i Drejtorisë së Analizës dhe Sigurisë së Personelit pranë AMP-së, kalon me sukses procesin e vetting-ut.

Zuriqi doli sot para trupës vlerësuese dhe kaloi të tria kriteret, atë të pasurisë, aftësisë dhe pastërtisë së figurës. 

Trupa e Vlerësimit kishte kryesues Klevis Dhigoin, relatore Erjana Pjetrin dhe anëtare Ersa Karajn.

Më herët vetting-un e kaluan Ndue Doçi, Drejtori i Drejtorisë Vendore të Kufirit dhe Migracionit në Gjirokastër dhe Edmond Sulaj, Drejtori i Drejtorisë Vendore të Policisë Shkodër./ CNA

Lajmet e fundit nga