LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vërshëllimat ndaj Mesit, Donaruma: Nuk i kushtuam vëmendje, ishim të lumtur

4 Qershor 2023, 17:45, Sport CNA

Vërshëllimat ndaj Mesit, Donaruma: Nuk i kushtuam vëmendje, ishim

Lionel Messi i ka dhënë lamtumirën mbrëmë PSG-së, por nuk do ta kujtojë me mall ndeshjen e fundit. Tifozët e PSG-së e ofenduan sërish, ndërsa marrëdhënia nuk është e mirë as me shokët e ekipit.

Mesi është vërshëllyer në çdo moment dhe menjëherë pas përfundimit të ceremonisë së trofeut, shkoi në dhomën e zhveshjes si për të treguar se mezi priste të largohej nga stadiumi.

Gazetarët e kanë pyetur Donarumën për këtë çështje dhe përgjigja e tij tregon shumë për marrëdhënien me argjentinasin. “Sinqerisht, ne nuk i kushtuam vëmendje, ishim të lumtur që festuam titullin,” tha Donnarumma. 

Lajmet e fundit nga