E prezanton Taulant Balla/ Lushnja i beson stolin Klodian Duros

25 Qershor 2022, 18:40, Sport CNA
E prezanton Taulant Balla/ Lushnja i beson stolin Klodian Duros

Ish-futbollisti i Kombëtares shqiptare, Klodian Duro, do të drejtojë ekipin e Lushnjes sezonin e ardhshëm.

Ish-trajneri i Kukësit, Luftëtarit dhe Feronikelit është takuar sot me kryebashkiaken Sefa dhe deputetin e zonës, Taulant Balla.


Mësohet se është arritur akordi dhe pritet vetëm zyrtarizimi së shpejti, me Klodian Duron që pason kështu Agim Canajn në krye të lagunarëve. Me afrimin e Duros, duket se lushnjarët do të kenë ambicie madhore këtë sezon në Kategorinë e Parë.

Lajmet e fundit nga