LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Temperaturat deri në 35 gradë celsius/ Moti për ditën e sotme

14 Shtator 2023, 07:11, Sociale CNA
Temperaturat deri në 35 gradë celsius/ Moti për ditën e
Foto ilustruese

Për ditën e sotme vendi ynë do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të qendrueshme. Moti parashikohet me altrenime kthjellimesh si dhe vranësira kalimtare, këto kryesisht deri në orët e mesditës e më pas mot përsëri i kthjellët.

Era do të fryjë me drejtim nga kuadrati i jugut me shpejtësi mesatatare deri në 5 m/sek.

Valëzimi në dete pritet të jetë i ulët i forcës 1 ballë.

Temperaturat parashikohen:

në zonat malore 13 deri 30°C                                                                                                                                                          

në zonat e ulëta 11 deri 35°C                                                                                                                                                                 

në zonat bregdetare 16 deri 32°C. /CNA

17:12 Sociale Lira Gjika

Fëmija dhe vetmia

Vetmia është një problem shumë i madh i njeriut. Ajo nuk e...

Lajmet e fundit nga