LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Këto janë pesë llojet e miqve që të gjithë i kemi

2 Shtator 2023, 18:45, Sociale CNA

Këto janë pesë llojet e miqve që të gjithë i kemi

Disa gra kanë një mikeshë dhe të tjera shoqe të ndryshme, secila prej të cilave ia zbukuron jetën në mënyra të ndryshme. 

Janë rreth pesë lloje miqsh sipas Brooke Shields.

Pesë llojet e miqve janë:

Aktori i humorit: Gjithmonë me shaka gazmore dhe aftësi për ta kthyer çdo situatë në të qeshur. Humori i saj është ngjitës dhe jeta me të është shumë më e ndritshme!.

E Urtë: Një enciklopedi e gjallë e dijes dhe urtësisë, ajo është shoqja që di vetëm çfarë të thotë kur kemi nevojë për këshilla nga një këndvështrim i ri. Kuptimi i saj është i paçmuar!.

3. Aventurieri: Në një kërkim të vazhdueshëm për emocione dhe me një shpirt spontan, ky mik ushqen epshet tona dhe na motivon të dalim jashtë zonës sonë tëkomfortit.

4. I besuari: Miku që na dëgjon pa na gjykuar dhe ruan sekretet tona. Është supi mbi të cilin mund të mbështetemi dhe shkëmbi që na mban në këmbë.

5. Shpirti ynë binjak -I mungon përshkrimi i duhur këtu, por ndoshta e kuptojmë atë që ai po përpiqet të thotë./ CNA

Lajmet e fundit nga