LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Reshje shiu në formë shtrëngatash/ Moti për sot dhe nesër

6 Shtator 2023, 07:03, Sociale CNA

Reshje shiu në formë shtrëngatash/ Moti për sot dhe

Ditën e sotme do të ketë reshje shiu me intensitet të ulët të pëqendruara në jug dhe në qendër të vendit. Hera-herës shtrëngata afatshkurtra, më së shumti përgjatë relieveve kodrinore malore.

Temperaturat do të pësojnë rritje në të dyja vlerat, ndërsa era pas ditës së enjte do të jetë me drejtim veriperëndim-juglindje 1-8 m/s.

Në bregdet e lugina era do të fryjë me shpejtësi deri 11 m/s duke bërë që valëzimi në dete të jetë i forcës 1-2 ballë./ CNA

17:12 Sociale Lira Gjika

Fëmija dhe vetmia

Vetmia është një problem shumë i madh i njeriut. Ajo nuk e...

Lajmet e fundit nga