LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Zgjedhjet e 14 majit/ Belind Këlliçi dhe Luçiano Boçi dorëzojnë zyrtarisht mandatin e deputetit

24 Mars 2023, 14:46, Politikë CNA
Zgjedhjet e 14 majit/ Belind Këlliçi dhe Luçiano Boçi
Foto ilustruese

Deputetet Belind Këlliçi dhe Luçiano Boçi kanë dorëzuar sot zyrtarisht mandatin e deputetit, pasi do të kandidojnë në zgjedhjet e 14 majit.

"Po e dorëzoj sot mandatin me kushtin që të jem më pranë njerëzve të mi, qytetarëve të Elbasanit. Një mekanizëm që vret besimin dhe shpresën e qytetarëve. Këtu jam ballafaquar me kundërshtar luftarak dhe me kolegë... i kam falur shpifjet me idenë se falja është hyjnore. Ky vend më ka pëlqyer për dinamikën, të bukurën e politikës dhe të shëmtuarën e saj”, ka thënë Boçi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga