LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video - Me flamuj e makina/ Pritje spektakolare për Berishën në Kamëz

24 Mars 2023, 19:12, Politikë CNA

Video - Me flamuj e makina/ Pritje spektakolare për Berishën në

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka shkuar këtë mbrëmje në Kamëz, ku ka prezantuar kandidatin për bashkinë, Arjan Hoxha.

Simpatizantët e Partisë Demokratike kanë organizuar një pritje spektakolare të kryetarit të PD-së.

Më makina e flamuj ata i kanë dalë para dhe e kanë pritur me entuziazëm.

Ndërkohë në takimin e organizuar kanë marrë pjesë qindra qytetarë të Kamzës./ CNALajmet e fundit nga