LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Hysni Gurra tallet me PD-në e Alibeajt/ Vulëhumburit kanë përfunduar te Jonila e Landi

24 Mars 2023, 17:28, Politikë CNA
Hysni Gurra tallet me PD-në e Alibeajt/ Vulëhumburit kanë
Gazetari Hysni Gurra

Jonila Godole dhe Roland Bejko janë dy emrat e propozuar në mbledhjen e grupit të vulës si kandidatë për bashkinë e Tiranës.

Lidhur me këto propozime ka reaguar gazetari Hysni Gurra, i cili ironizon dy kandidatët e Alibeajt.

Me anë të një statusi në rrjete sociale, Gurra thotë se e gjithë bota e di që kandidati i opozitës për Tiranën është Belind Këlliçi.

Ai thekson se vetëm opozita e Alibeajt, të cilën e quan vulëhumbur, nuk e di këtë.

“Kandidati i opozitës për Tiranën është Belind Këlliçi, këtë e di gjithë bota, këtë e ditkan edhe vulëhumburit sa kohë kanë përfunduar te Jonila e Landi”, thekson gazetari./ CNA

Hysni Gurra tallet me PD-në e Alibeajt/ Vulëhumburit kanë

Lajmet e fundit nga