LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shehaj paralajmëron Ramën/ Ai e di mirë, s'kam nisur të flas akoma për inceneratorët

13 Shtator 2022, 23:03, Politikë CNA
Shehaj paralajmëron Ramën/ Ai e di mirë, s'kam nisur të
Koordinatorja Kombëtare e Luftës kundër Korrupsionit në PL, Brisida Shehaj

Koordinatorja Kombëtare e Luftës kundër Korrupsionit në PL, Brisida Shehaj, ka paralajmëruar mbrëmjen e sotme kryeministrin Edi Rama.

Shehaj tha në emisionin “Opinion” se ajo nuk ka nisur akoma të flasë mirë për aferën e inceneratorëve.

Koordinatorja në PL-së theksoi se kreu i qeverisë e di mirë se ajo nuk gënjen.

“Ai e di se ka bashkëpunuar me mua se unë nuk gënjej. Dhe unë nuk kam nisur të flas akoma për inceneratorët”, deklaroi Shehaj./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga