LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Larg duart nga vula e PD-së"/ Vokshi: Po mundoheni të kontrolloni vendimet e gjykatës

2 Mars 2023, 15:17, Politikë CNA

“Larg duart nga vula e PD-së"/ Vokshi: Po mundoheni të

Deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi, nga foltorja e Kuvendit ka folur në lidhje me çështjen e vulës së PD-së.

Deputetja Vokshi është shprehur se qeveria duhet të qëndrojë larg nga vendimet e gjykatës.

 “Po mundoheni të kontrolloni vendimet e Gjykatës për opozitën. Larg duart nga PD-ja, vula dhe ngjyra.

Lakmia ka thënë ‘Le Mont’ ishte dhe fundi i McGonigal që do të jetë dhe i Ramës. Ai sot është në burg, edhe Ramën ky fund e pret. E nisim me ngritjen e sistemit të 20% që e ka çuar në 80-90%. Marrëdhënia e Ramës me McGonigal është korruptive. Arritja kryesore e qeverisë për 9 vite është shpopullimi”, u shpreh Vokshi.

Lajmet e fundit nga