LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Berisha ngjitet në podium/ Plasin fishekzjarret në Kamëz

24 Mars 2023, 19:53, Politikë CNA
Berisha ngjitet në podium/ Plasin fishekzjarret në Kamëz
Kryetari i PD-së, Sali Berisha

Një pritje plot entuzizëm ka qenë kjo e sotmja për kryetarin e PD-së, Sali Berisha në Kamëz.

Fillimisht simpatizantët e pritën me makina e flamuj, ndërsa në shesh janë mbledhur qindra qytetarë.

Sapo Berisha u ngjit në podium, në Kamëz plasën fishekzjarret në shenjë respekti për kryedemokratin.

Ndërkohë turma shpërtheu në brohorima, duartrokitje dhe fërshëllima.

Edhe njëherë banorët e kësaj bashkie, e cila për shumë vite ka qenë bastion i djathtë, treguan mbështetjen e vazhdueshme për Berishën, Partinë Demokratike, si dhe për kandidatin e opozitës Arjan Hoxha./ CNA

Berisha ngjitet në podium/ Plasin fishekzjarret në Kamëz

Lajmet e fundit nga