LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

O Polic, ku i gjen lekët për skaf ti?

2 Gusht 2022, 21:33, Opinione Arsen Rusta
O Polic, ku i gjen lekët për skaf ti?
Arjon Tase

I vrau fëmijën i bën edhe "Lacin" ky brekë kuqi.

I ngre dorë babait të viktimës

Ky polici i komunitetit në çantën e brezit sot ka patur edhe pistoletën e shërbimit në gomone!!!!

Po pyetja?

Ku i gjen lekët? për skaf për benzinë  për xhiro lacash, ky polici komunitetit me rrogën 70 mijë lekë maksimumi!!! Apo si ish shef i Himarës e di se si deti kthehet në autostradë për....

Te enjten masa e sigurisë.

Mbetet në burg

Në shtator ky lirohet me masë sigurie arrest në shtëpi pasi ekspertiza do e nxjer vrasje nga pakujdesia. Kodi penal e parashikon.

Se besoni?

Kujtohuni pak

Doli ai që gjymtoi të riun e gruan e tij 3 javë më parë në Himarë!

Doli ai që 2 vjet a 3 më parë vrau turistin Rus

Doli dhe ai që hodhi karrocën e foshnjës drejt vdekjes ke vijat e bardha në mes tirane.

Kjo është xhungla, ambienti ku mbizotërojnë të fortët e lacat.

Normalët!!! Pasi i vrasin i qajnë 24 orë ne fb e pastaj na ishte dikur dhe kështu "bëhen filmat"

 

11:06 Opinione Artan Fuga

Shqiptari punon kot!

Një nga arsyet kryesore se përse Shqipëria është një vend ...

10:58 Opinione Edi Paloka

Nga arrogant në legen!

Nuk ka asnjë vlerë të bësh qoftë edhe vëzhgime të pjesshme...

22:33 Opinione Lutfi Dervishi

Kiko, pushime në Jug!

Përshtypja e parë ende pa mbërritur në destinacion ish...

14:45 Opinione Edison Ypi

Komshiu

Nuk kishte mënyrë për t'i shpëtuar vigjilencës së komshiut...

Lajmet e fundit nga