LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zbulohen të tjerë emra/ Kush janë dy konkurentët e “Big Brother VIP 3”

10 Dhjetor 2023, 21:13, Lifestyle CNA

Zbulohen të tjerë emra/ Kush janë dy konkurentët e

Edicioni i tretë i “Big Brother VIP” po afron. Me kalimin e ditëve, mediat po zbulojnë edhe disa nga emrat e pjesëmarrësve në këtë reality shoë.

Deri më tani është konfirmuar hyrja e Graciano Taganit, Endrik Bebës, Alfio Rrotanit, këngëtarit La Fazani (Arbër Salihu) dhe reperit Bardhi.

Mësohet se edicionit të tretë mund t’i bashkohen edhe aktori Olsi Bylyku me koreografin Albi Nako.

Deri më tani asnjëri prej tyre nuk ka reaguar për pjesëmarrjen në reality shoë-n, por gjithçka do të konfirmohet në ditët në vijim.

Deri më tani, stafi i Vëllait të Madh ka konfirmuar se edicioni i ri do të nisë në janar të 2024-ës, ndërsa mediat kanë raportuar se do të fillojë në datën 13./ CNA

Lajmet e fundit nga