LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

10 fotot e Kejvina Kthellës që “marrosën” meshkujt/ Më seksi se kaq nuk e keni parë ndonjëherë

7 Dhjetor 2023, 18:58, Lifestyle CNA
10 fotot e Kejvina Kthellës që “marrosën” meshkujt/
Kejvina Kthella, modele

Kejvina Kthella është një nga modelet më të komentuara dhe të ndjekura të momentit.

Ajo u bë edhe më e njohur për publikun shqiptar kur u bë pjesë e realityshowt më të ndjekur Big Brother Vip, ku tregoi dhe më shumë detaje rreth jetë së saj private dhe se si ishte dhunuar nga ish partner i saj.

Kejvina u eliminua nga gara pas përplasjes me Luiz Ejllin dhe për shuplakën që i dha këtij të fundit, gjest për të cilin pas daljes nga programi u shfaq e penduar dhe tregoi hapur mbështetjen e saj këngëtarin.

Por përveç kësaj , më herët Kejvina njihej për fotot e saj tejet provokuese për të cilat komentohej pafund në mediat rozë. Megjithëse tashmë i ka reduktuar postimet dhe fotot e saj në Instagram, ne kemi përzgjedhur 10 fotot më seksi të Kejvinës./ CNA

Lajmet e fundit nga