LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas ribashkimit me Donaldin, Bora Zemani merr surprizën e madhe

4 Tetor 2022, 11:22, Lifestyle CNA

Pas ribashkimit me Donaldin, Bora Zemani merr surprizën e madhe

Së fundmi Bora Zemani ka marrë një surprizë të këndshme.

Disa fansa kanë dërguar një parashutë pranë vendit të punës, ku shihej fotoja e moderatores krah vëllezërve Veshaj. Përveç kësaj, moderatorja e njohur ka marrë një buqetë të madhe me lule si dhe çokollata.

Kjo surprizë vjen pak ditë pasi moderatorja foli publikisht për rikthimin me Donaldin. E ftuar në emisionin e tij, Bora tregoi se si ndodhi ribashikimi i tyre dhe sigurisht që një rol të rëndësishëm ka pasur mikesha e saj, Semi Jaupaj.

Aktori zbuloi se i kishte shkruar Semit që të flasë me Borën./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga