Konkurrenti tund lodrën seksi në dorë/ Komentuesit ‘kryqëzojnë’ emisionin e "Top Channel": Degradim, degjenerim

6 Gusht 2022, 15:44, Lifestyle CNA
Konkurrenti tund lodrën seksi në dorë/ Komentuesit
Konkurrenti me lodër seksi në dorë

Komentuesit vazhdojnë të konsiderojnë "Kepin e Tundimeve", programin e ri në "Top Channel", si një emision të degraduar dhe të papërshatshëm për orarin kur transmetohet. Në episodin e kaluar, u transmetua një moment, ku tregohej se njëra nga vajzat kishte marrë një lodër seksi brenda vilës.

Njëri prej konkurrentëve, Mateo, e ka nxjerrë lodrën seksi para të gjithëve, duke shkaktuar kështu një mori reagimesh në rrjetet sociale.

Ndjekësit kanë shkruar se ky është një program i degraduar dhe nuk përcjell asnjë lloj mesazhi te rinia përveçse shthurjes.

“Nuk e kuptoj çfarë mesazhi doni t’i përcillni brezit të ri me këtë lloj emisioni. Turp t’iu vijë se po e shthurni më keq rininë”, shkruan një prej ndjekësve.

“O zot çfarë degjenerimi”, vijon një komentues tjetër. “TURP TURP TUUUURP TURP TUUUURP TURP PER KESO EMISOINE TE FELLIQURA TURP @olsamuhameti Turp”, thotë një tjetër ndjekës në faqen e isnatgramit ku janë publikuar momente të shkurtra nga episodi i kaluar.

Kujtojmë se që në nisje të tij, ky program ka pasur shumë reagime negative në rrjete sociale nga ndjekësit, pasi mendojnë se ky program nuk ka asgjë edukuese dhe asnjë mesazh për t’i përcjellë rinisë.

Mbi të gjitha ajo që kanë evidentuar shumë herë fakti se, ky emision duke pasur një përmbajtje jo të përshtashme, ku konkurrenti në episodin e kaluar del me lodra seksi në dorë, ndërsa në episodin e parë, të programit Atdheu vendos që dhuratë konkurentëve t’u bëjë nga një prezervativ, kanë shprehur se orari në të cilin transmetohet ky emision është i papërshtatshëm./A.E-CNA.al

Konkurrenti tund lodrën seksi në dorë/ Komentuesit

Konkurrenti tund lodrën seksi në dorë/ Komentuesit

Konkurrenti tund lodrën seksi në dorë/ Komentuesit

Konkurrenti tund lodrën seksi në dorë/ Komentuesit

Konkurrenti tund lodrën seksi në dorë/ Komentuesit

Konkurrenti tund lodrën seksi në dorë/ Komentuesit

Konkurrenti tund lodrën seksi në dorë/ Komentuesit

Konkurrenti tund lodrën seksi në dorë/ Komentuesit

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kepi i Tundimeve (@kepiitundimeve.tch)

Lajmet e fundit nga