FOTOT-Modelja ‘tërbon’ fqinjët/ Ja si shfaqet duke larë makinën

6 Gusht 2022, 17:56, Lifestyle CNA
FOTOT-Modelja ‘tërbon’ fqinjët/ Ja si shfaqet duke
Modelja, Melissa Riso

Ajo është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale. Kjo për shkak të fotove supertërheqëse që ndan me ndjekësit e saj.

Bëhet fjalë për aktoren, modelen Melisa Riso, e cila po studion që në të ardhmen të bëhet një infermiere.

Së fundi Melisa ka lënë të gjithë pa fjalë, teksa është shfaqur duke larë makinën në oborrin e shtëpisë së saj.

“Nuk kam larë makinë që kur isha një fëmijë dhe ishte një moment shumë i bukur”, shkruan Melisa Riso krahas fotove./ CNA.al

FOTOT-Modelja ‘tërbon’ fqinjët/ Ja si shfaqet duke

FOTOT-Modelja ‘tërbon’ fqinjët/ Ja si shfaqet duke

Lajmet e fundit nga