Dikur pjesë e "Playboy" dhe sot në filmat për të rritur/ Kjo është ish-tenistja që “rrëmbeu” zemrat e meshkujve me format e saj

6 Gusht 2022, 17:42, Lifestyle CNA
Dikur pjesë e "Playboy" dhe sot në filmat për të
Ashley Harkleroad Adams

Ashley Harkleroad Adams është një ish-teniste profesioniste amerikane.

Ajo arriti të renditej në vendin e 39-të në botë si një nga tenistet më të mira.

Në vitin 2008, Harkleroad u shfaq në revistën "Playboy" ku i mahniti të gjithë me pozat e saj seksi.

Së fundi ajo përflitet se është bërë pjesë e filmave për të rritur, si aktore.

Ish-kampionia e tenisit, i ka befasuar të gjithë me linjat e saj perfekte, të cilat mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga