E keni tepruar me alkool?/ Me këtë pilulë mund të shmangni dhimbjen e kokës

4 Korrik 2022, 13:58, Lifestyle CNA
E keni tepruar me alkool?/ Me këtë pilulë mund të shmangni
Foto ilustruese

Myrkul është pilula e re që ka dalë në treg në Mbretërinë e Bashkuar, e cila redukton dhimbjen e kokës që shkaktohet nga pirja e tepërt e alkoolit.

Kjo pilulë premton se do t’i 'shërbejë shpejt alkoolit’ në mënyrë që të shmangen dhimbjet e kokës në mëngjes pasi të kemi kaluar një natë duke e tepruar me alkool.

Myrkul cilësohet si produkti i parë  në histori që shkatërron alkoolin në mënyrë efektive. Ky suplement është 100% natyral dhe vegan, dhe do të hidhet në treg me një çmim prej 34 euro./ CNA.al

Lajmet e fundit nga