LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Nuk i del “inati” me Ilirin/ Ja si e thumboi Donaldi përmes Sabianit

2 Korrik 2022, 15:11, Lifestyle CNA
Nuk i del “inati” me Ilirin/ Ja si e thumboi Donaldi përmes
Sabian Medini, Ilir Shaqiri dhe Donald Veshaj

Aktori Donald Veshaj dhe Ilir Shaqiri ishin dy prej banorëve më të komentuar të "Big Brother Vip". Ilir Shaqiri u shpall fitues i "realityshow"-t dhe mes tyre ka pasur shumë thumba, ndonëse në distancë.

Së fundi Donaldi ka bërë një koment për këngën e re të Sabian Medinit.

Teksa e ka shpërndarë në llogarinë e tij në "Instagram" këngën e Sabianit, Donaldi shkruan: "E ka bërë për mua", një shprehje kjo e përdorur nga Iliri gjatë kohës që ai ishte në "Big Brother" dhe Sabiani në atë kohë publikoi këngën tradhtare.

Nuk i del “inati” me Ilirin/ Ja si e thumboi Donaldi përmes

Sabiani dhe Iliri patën një raport shumë të mirë miqësor në "Big Brother", por pas daljes ky raport u prish.

Kjo u kuptua edhe nga deklarata e Sabianit, ku i ftuar në emisionin “Më lër të flas”, u shpreh se Iliri ishte personi që më së shumti kishte përfituar nga ai./ A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga