LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Çfarë ka kaluar ky shpirt”/ Olsi Bylyku tregon historinë e dashurisë me partneren

2 Korrik 2022, 09:17, Lifestyle CNA
“Çfarë ka kaluar ky shpirt”/ Olsi Bylyku tregon
Olsi Bylyku dhe Egli Tako

Olsi Bylyku dhe Egli Tako kanë treguar si ka nisur historia e tyre e dashurisë. Egli është shprehur se e ka ndjekur Olsin për shkak se i pëlqenin shumë rolet e tij, ndërsa aktori tha se i ishin dashur 8 muaj për të bindur Eglin që të bëhej partnerja e tij.

 “Kemi ndenjur rreth 8 muaj njohje. Kemi dalë për rreth 2 muaj dhe pastaj qëlluam sezon vere, dhe do ta bënte një dorë jetë”, tha Egli, ndërsa Olsi shtoi: “Mendojnë se ne që jemi të famshëm, na kthejnë përgjigje direkt gocat. Kam ndenjur tetë muaj. Çfarë ka kaluar ky shpirt”.

Ndër të tjera Egli rrëfeu se si e pritën prindërit e saj lidhjen me Olsin. Ajo tregoi se nuk e pritën dhe aq mirë, por tani kanë një raport shumë të mirë.

 “Me thënë të vërtetën, kur e mori vesh që ne kishim diçka bashkë nuk është se u lumturua shumë. Qe pak skeptik sepse duke qenë se personazh publik ndodh ajo që the ti, që përfitojnë pak nga dashamirësia e vajzave. Tani ai bën be në kokë të Olsit”./A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga