LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“E vetmja që shkoi në finale pa parashuta e dron”/ Beniada Nishani ka një mesazh për fansat

2 Korrik 2022, 13:30, Lifestyle CNA
“E vetmja që shkoi në finale pa parashuta e dron”/ Beniada
Modelja, Beniada Nishani

Beniada Nishani ishte një nga personazhet e njohur që u bë shumë e dashur për publikun shqiptar, pas pjesëmarrjes së saj në "Big Brother Vip".

Ajo arriti të shkonte deri në finale, ku u rendit si finalistja e katërt.

Modelja ka një numër të madh fansash në rrjetet sociale, të cilëve shpesh u përgjigjet dhe ndan me ta momente nga jeta e saj e përditshme.

Së fundi ka ndarë një post të fansave të saj në të cilin shkruhet se Beniada ishte e vetmja finaliste që arriti në finale pa ndihmën e parashutave apo dronëve që vinin nga njerëzit jashtë në mbështetje të personazheve të njohur që ishin brenda shtëpisë.

Krahas kësaj ajo ka falënderuar të gjithë fansat e saj për mbështetjen duke thënë se pa përkrahjen e tyre nuk do të arrinte aty ku është sot.

“Nuk mundem të harroj kurrë mbështetjen tuaj. Jeni mbështetësit më të mirë, nuk arrij dot t’iu përgjigjem të gjithë mesazheve që më dërgoni por pa ju nuk do të ishte këtu”, shkruan Beniada./A.E-CNA.al

“E vetmja që shkoi në finale pa parashuta e dron”/ Beniada

Lajmet e fundit nga